Barwienie chemiczne soczewek organicznych

zabezpieczają przed szkodliwym promieniowaniem UV i promieniowaniem słonecznym, soczewki barwione gradalnie poprawiają ogólny wygląd, stanowią ciekawy dodatek do stroju, imitują makijaż i skutecznie kryją zmęczenie oczu.

 

Powłoka utwardzająca

nakładana jest na soczewki organiczne, dzięki której są one bardziej odporne na zarysowania i zatarcia.

 

Powłoka blue blocker

efektem zastosowania tej powłoki jest m.in. rozjaśnienie obrazu, poprawa oceny odległości przez użytkownika, szczególnie przydatna jest podczas jazdy samochodem, podczas mgły, deszczu i o zmroku.

 

Powłoki antyrefleksyjne

eliminują niepożądane zjawiska odbicia światła, gwarantują większą przejrzystość soczewek i lepszy kontrast widzenia. O szczegółach właściwości poszczególnych powłok antyrefleksyjnych oraz o różnicach pomiędzy nimi z przyjemnością opowiemy Państwu na miejscu w salonie. Przedstawimy wzorniki danych powłok, by przed podjęciem decyzji mogli Państwo nie tylko o nich posłuchać, ale również je obejrzeć czy też sprawdzić przynajmniej część ich właściwości.

Dane kontaktowe:

Salon Optyczny NANOS

Al. Wojska Polskiego 36a

05-800 Pruszków

Tel. 22-729-71-77

Tel./ fax 22-728-25-42

e-mail: optyk@nanos.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia pełnej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

Godziny otwarcia pn-pt 11:00-19:00

elastyczne
akcesoria

partnerzy1partnerzy2

partnerzy3

Go to top