Regulamin Korzystania z Bonów Upominkowych

1. Bony Upominkowe upoważniają do skorzystania z usług w Salonie Optycznym NANOS zgodnie z obowiązującą ofertą i wartością posiadanego Bonu. Bony są ważne do dnia wypisanego na Bonie. Po upływie terminu ważności Bonu jego nie ma możliwości jego przedłużenia.

2. Jeden Bon można wykorzystać podczas zakupu jednych pełnych okularów korekcyjnych lub okularów przeciwsłonecznych.

3. Przez pełne okulary rozumie się oprawki okularowe będące w ofercie Salonu Optycznego NANOS łącznie z soczewkami korekcyjnymi magazynowymi lub recepturowymi dobranymi indywidualnie do potrzeb Pacjenta.

4. W przypadku zakupu samej oprawy okularowej, bądź samych soczewek korekcyjnych Bony Upominkowe nie będą uwzględniane.

5. Bon należy okazać przed zakupem okularów. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Bonu jeżeli wartość okularów, które chce zakupić opiewa na kwotę wyższą niż wartość Bonu.

6. Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość zakupionych okularów.

7. Płatności Bonem można łączyć z innymi promocjami na soczewki okularowe i z bezpłatnym badaniem wzroku. Nie dotyczą jednak oprawek będących w ofercie wyprzedażowej Salonu Optycznego NANOS.

8. Bony Upominkowe uprawniają do zakupu wszelkich okularów będących w ofercie Salonu Optycznego NANOS. Nie dotyczą zakupu soczewek kontaktowych i wizyt u lekarzy okulistów.

9. W przypadku utraty lub zniszczenia Bonu Upominkowego, Salon Optyczny NANOS nie ponosi odpowiedzialności ani nie rekompensuje straty spowodowanej zaistniałą sytuacją.

10. Integralną częścią Bonów Upominkowych jest niniejszy Regulamin, który na życzenie jest udostępniany w Salonie Optycznym NANOS. Podczas składania zamówienia Kupujący oświadcza, iż zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.

 

Zasady Sprzedaży Voucherów Upominkowych

1. Vouchery Upominkowe są wydawane w formie eleganckiego zaproszenia zapakowanego w kopertę.

2. Vouchery Upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i opiewają na kwotę 100zł.

3. Vouchery Upominkowe na kwotę mają formę zaproszenia imiennego. Mogą być przeniesione na inną osobę. Można nabyć również vouchery bezimienne na wybrane okulary.

4. Bony można nabyć w Salonie Optycznym NANOS. Nabycie Voucherów w salonie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

 

Zasady korzystania z bezpłatnego badania wzroku

1. Salon Optyczny NANOS oferuje bezpłatne badanie wzroku, które łączy się z innymi promocjami.

2. W celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty prosimy o kontakt z Salonem Optycznym NANOS pod nr tel. (22) 729 71 77.

3. W momencie płatności za badanie okulistyczne, Pacjent otrzymuje paragon za usługę medyczną z recepcji Przychodni Lekarskiej ATR.

4. Na podstawie tego paragonu, w momencie zamawiania pełnych okularów Salon Optyczny NANOS udziela rabatu w wysokości ceny poniesionej przez Pacjenta za badanie.

5. Przez pełne okulary rozumie się oprawki okularowe będące w ofercie Salonu Optycznego NANOS łącznie z soczewkami korekcyjnymi magazynowymi lub recepturowymi dobranymi indywidualnie do potrzeb Pacjenta.

6. Jedno badanie okulistyczne można odliczyć przy zakupie jednej pary pełnych okularów korekcyjnych.

7. Z bezpłatnego badania okulistycznego można skorzystać w terminie do 3 miesięcy od wystawienia paragonu za badanie.

8. Bezpłatne badanie okulistyczne nie dotyczy wizyty u lekarza pod kątem doboru soczewek kontaktowych.

Dane kontaktowe:

Salon Optyczny NANOS

Al. Wojska Polskiego 36a

05-800 Pruszków

Tel. 22-729-71-77

Tel./ fax 22-728-25-42

e-mail: optyk@nanos.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia pełnej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

Godziny otwarcia pn-pt 11:00-19:00

elastyczne
akcesoria

partnerzy1partnerzy2

partnerzy3

Go to top