Korekcyjne okulary jednoogniskowe z antyrefleksem. 

Zapewniamy dobór soczewek okularowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Przy doborze mocy soczewek okularowych bierzemy pod uwagę odległość w jakiej siedzisz przed komputerem, wysokość na jakiej stoi monitor oraz indywidualny rozstaw Twoich oczu przy patrzeniu na monitor.

Co wpływa na pogorszenie widzenia? Dla każdego, kto nosi okulary odpowiedź brzmi prosto: odbicia światła, brud, kurz i odciski palców oraz zarysowania na soczewkach okularowych. Powłoki antyrefleksyjne redukują odbicia światła do poziomu niewidocznego dla oczu. Soczewki okularowe z takimi powłokami są mniej wrażliwe na powstawanie smug brudu i osiadanie kurzu. Niezwykłe właściwości powłok antyrefleksyjnych zapobiegają przywieraniu wody i tworzeniu się plam, także tych tłustych oraz śladów po odciskach palców. Czyszczenie soczewek jest więc szybsze i łatwiejsze.

Ze względu na swoją odporność na zarysowania, powłoki antyreflesyjne chronią soczewki przed zniszczeniem na skutek codziennego użytkowania. Udzielamy na nie gwarancji nawet do 5 lat!

 

Okulary jednoogniskowe relaksacyjne.

nanos jednoogniskowe relaksacyjne

To nowa generacja ergonomicznych soczewek dla osób w wieku od 20 do 45 lat, które można nosić wszędzie i stale. Stres, czytanie przez długi czas, praca przy komputerze… Obecne zmęczenie oczu jest nasilającym się objawem, wynikającym z naszego stylu życia. Jednak nasze oczy nie są przystosowane do ciągłego skupiania wzroku na ekranie komputera i wykonywania czynności wymagających długiego patrzenia z bliska, dlatego często odczuwamy ich zmęczenie. Aby przynieść odprężenie Twoim oczom, zostały stworzone soczewki Anti-Fatigue.

Oprócz korekcji wzroku zapobiegają zmęczeniu oczy związanym z długotrwałym patrzeniem na bliskie i pośrednie odległości (monitor komputera). Dodatkowo poprawiają jakość widzenia dzięki redukcji odblasków. Zapewniają optymalną korekcję wzroku i większy komfort widzenia.

 

Okulary do bliży i odległości pośrednich.

Nanos Okulary do bliży i odległości pośrednich

Soczewki do bliży i odległości pośrednich dla osób po 40 roku życia zostały stworzone z myślą o ludziach potrzebujących doskonałej korekcji wzroku w pomieszczeniach, w których pracują. Zaprojektowane zgodnie z najnowszą dziedziną ergonomii doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagane się ostre widzenie w bliży i w dystansach pośrednich (monitor komputera).

Soczewki te zapewniają naturalne i komfortowe widzenie, bez względu na to, czy się zajmujesz. Wygodna i doskonała opcja dla osób potrzebujących innych mocy soczewek korekcyjnych do bliży (klawiatura komputera, dokumenty) i innych do komputera. Gwarancja krystalicznie przejrzystego widzenia zadrukowanej kartki papieru, obszaru ekranu, a także odległości pośrednich nawet do 4 metrów. Alternatywa dla okularów do czytania poprawiająca komfort pracy.

 

 

 

Dane kontaktowe:

Salon Optyczny NANOS

Al. Wojska Polskiego 36a

05-800 Pruszków

Tel. 22-729-71-77

Tel./ fax 22-728-25-42

e-mail: optyk@nanos.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia pełnej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

Godziny otwarcia pn-pt 11:00-19:00

elastyczne
akcesoria

partnerzy1partnerzy2

partnerzy3

Go to top