Najwyższy czas, aby zwiększyć ochronę podczas sportu.

 

okulary dla sportowcow 1Okulary dla ludzi aktywnych zostały zaprojektowane z myślą m.in. o rowerzystach, koszykarzach, żeglarzach, narciarzach, tenisistach... słowem o wszystkich użytkownikach, którzy chcą czuć komfort widzenia podczas uprawiania sportów. W związku z tym dopasowanie okularów do kształtu twarzy to podstawa. Muszą bowiem stanowić ochronę przed wiatrem lub żwirem. Ponadto powinny mieć system ANTY-FOG chroniący okulary przed zaparowaniem. Polaryzacja lub fotochrom dostosowujący się do natężenia światła to kolejne argumenty przemawiające za zapewnieniem ludziom aktywnym swobody podczas uprawiania sportów.

Okulary sportowe to idealny wybór dla każdego – zarówno dla dzieci, osób prowadzących aktywny tryb życia, pracujących w ryzykownych zawodach, jak i miłośników sportów ekstremalnych.

okulary dla sportowcow 2Oprawy sportowe stworzone są niemal do wszystkich dyscyplin sportowych. Idealne do szkoły i klubu sportowego.

W salonie dostępne są również gogle do pływania z korekcją.

 

 

Dane kontaktowe:

Salon Optyczny NANOS

W związku z rozwojem firmy jesteśmy w trakcie zmiany lokalizacji. Niedługo szczegóły. Dziękujemy za lojalność i wyrozumiałość. Do zobaczenia wkrótce!

 

Tel. 533.042.222

e-mail: optyk@nanos.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia pełnej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

 

akcesoria
elastyczne

partnerzy1partnerzy2

partnerzy3

Go to top