okulary dla kierowcow Soczewki Transitions XTRActive to nowe soczewki fotochromowe, które reagują na zmienne warunki oświetlenia. W pomieszczeniach są delikatnie zabarwione, natomiast na zewnątrz stają się extra ciemne. Największą zaletą jest ich zdolność zaciemniania się nawet za szybą samochodu. Zapewniają idealną ochronę przed oślepiającym światłem oraz szkodliwym promieniowaniem UV.

 

okulary dla kierowcow Soczewki z powłoką Blue Blocker poprawiają widoczność w utrudnionych warunkach pogodowych. Są szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem w czasie mgły, deszczu, o świcie i o zmroku. Powłoka Blue Blocker nie osłabia natężenia światła reflektorów nadjeżdżających samochodów.

 

okulary dla kierowcowSoczewki polaryzacyjne zapewniają ochronę przed ostrym słońcem i redukują oślepiające odbicia świetlne. Takie refleksy powstają, gdy promienie słoneczne padają na gładkie i płaskie powierzchnie typu śnieg, lód, mokra jezdnia czy przednia szyba samochodu nadjeżdżającego z przeciwka. Soczewki polaryzacyjne do 100% ochrony przed promieniowaniem UV, redukcja odblasków, doskonały kontrast widzenia, naturalne postrzeganie barw i niespotykana ostrość widzenia. Soczewki te zwiększają bezpieczeństwo jazdy dla kierowców w ciągu dnia, polecane osobom nadwrażliwym na światło.

 

okulary dla kierowcow 4Soczewki Drivewear to wyjątkowe soczewki dla kierowców. Łączą w sobie zalety soczewek fotochromowych i polaryzacyjnych, co gwarantuje komfortowe widzenie w każdych warunkach pogodowych.

Gdy jest zachmurzenie, mamy do czynienia ze słabym oświetleniem, soczewki mają kolor zielono-żółty powodujący rozjaśnienie obrazu.

Gdy pogoda za szybą samochodu jest słoneczna, w świetle dziennym kolor soczewek zmienia się na miedziany, zapewniając redukcję nadmiaru światła i pozwalając na prawidłowe rozpoznawanie.

Gdy na zewnątrz jest słoneczna pogoda, w ostrym świetle dziennym soczewka ma kolor czerwono-miedziany, maksymalnie redukując nadmierne światło wpadające do oka.

Dane kontaktowe:

Salon Optyczny NANOS

W związku z rozwojem firmy jesteśmy w trakcie zmiany lokalizacji. Niedługo szczegóły. Dziękujemy za lojalność i wyrozumiałość. Do zobaczenia wkrótce!

 

Tel. 533.042.222

e-mail: optyk@nanos.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia pełnej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

 

elastyczne
akcesoria

partnerzy1partnerzy2

partnerzy3

Go to top