CENTROSTYLE

Oprawy marki Centrostyle są to oprawy dla dzieci, dla sportowców, jak również dla każdego dorosłego, który ceni sobie elastyczność oprawy, jej lekkość i wygodę podczas użytkowania.

Dla najmłodszych…w wieku 1-3 lata…

Nanos - CentrostyleOprawa "jednoczęściowa" wykonana metodą wtrysku z materiałów gumowych o różnych gęstościach: wysokiej gęstości gumy na zewnątrz aby zachować kształt oprawy, oraz mniejszej gęstości gumy wewnątrz, aby zapewnić większy stopień komfortu.
Brak zawiasów i innych części metalowych gwarantuje wysoką ochronę i zapobiega pękaniu i deformacji. Nisko osadzony mostek, zauszniki obejmujące głowę oraz podtrzymująca opaska silikonowa zapewnia właściwe umiejscowienie oprawy na twarzy dziecka.

Dla dzieci w wieku 2-8 lat…z łańcuszkiem sprężynkowym.

centrostyle2Kształt oprawy - jakośc optyczna.
Oprawa została zaprojektowana tak aby jak najlepiej pasowała do twarzy dziecka. Ponieważ przegroda nosowa dziecka nie jest jeszcze rozwinięta, oprawka dzięki specjalnie zaprojektowanemu noskowi pozostaje blisko twarzy. Rozmiary okularów różnią się o 1 mm od siebie, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie do twarzy i głowy dziecka. Oprawy w komplecie z łańcuszkiem sprężynkowym  i twardym futerałem.

Dla dzieci i młodzieży…ze stoperami.

centrostyle3Dzięki gumowanej wyściółce na froncie i zausznikach oraz specjalnie zaprojektowanemu mostkowi oprawy utrzymują się blisko twarzy. Elastyczne zauszniki obejmujące głowę, zakończone stoperami zapewniają stabilność oprawy.  
Wszystkie powyższe rodzaje oprawek marki Centrostyle to oprawki elastyczne, bezpieczne i odporne na uderzenia. Wykonane z  Grylamidu i gumy metodą podwójnego wtrysku co zmniejsza ryzyko pęknięcia lub odkształcenia i zapewnia dodatkową ochronę.

Centrostyle to również oprawy sportowe z opaską ściągającą…dla dużych i małych.

Oprawy z oryginalnie montowanymi szkłami wykonane są zgodnie z dyrektywą UE 89/686/EEC dotyczącą środków ochrony osobistej. Szkła "zerowe" wykonane są z poliwęglanu z  dodatkową ochroną 400UV i powłoką antyparową. Zintegrowany system wentylacji w połączeniu z antyparową powłoką soczewek zmniejszają ryzyko parowania.

centrostyle4Specjalnie pogłębiony rowek w oprawie zapewnia bardziej stabilne zamontowanie szkła. Zaleca się montowanie szkieł o mocach do +/- 4 dioptrii. W przypadku montażu szkieł korekcyjnych w oprawie podlega ona dyrektywie UE 93/42/EWG dotyczącej wyrobów medycznych. Gwarancja zgodności musi być zapewniona przez zakład optyczny montujący szkła w danej oprawie. Zaleca się montowanie szkieł o właściwościach zmniejszających parowanie lub z powłoką hydrofobową. W przypadku parowania szkieł sugerujemy zastosowanie płynów o właściwościach antyparowych.  

Front oprawy wykonany z nylonu od wewnętrznej strony wykończony jest miękkim tworzywem aby zapewnić większy komfort noszenia. Opaska ściągająca z tyłu głowy zapewnia lepsze dopasowanie oprawy i jej stabilność. Oprawy dostępne w pięciu rozmiarach i różnych kolorach dopasują się do każdej twarzy.  

Centrostyle… kolekcje okularów przeciwsłonecznych.

Dla dzieci w wieku 1-10 lat.

Wygodne i odporne. Wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, który zapewnia wysoki stopień komfortu i ochrony przed wstrząsami. Soczewki wykonane z poliwęglanu zapewniają ochronę oka.

Zabawne. W różnych kolorach, wzorach z dziecięcymi grafikami.

Ochrona przed słońcem. Soczewki przeciwsłoneczne zapewniają 100% ochrony przed UVA-UVB. Wybrane modele posiadają soczewki z polaryzacją.

 

Nanos - Centrostyle

 

 

Dane kontaktowe:

Salon Optyczny NANOS

Al. Wojska Polskiego 36a

05-800 Pruszków

Tel. 22-729-71-77

Tel./ fax 22-728-25-42

e-mail: optyk@nanos.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty prosimy o kontakt, a nasz pracownik skontaktuje się z Państwem celem przedstawienia pełnej oferty.

Wypełnij formularz szybkiego kontaktu

Znajdź nas na mapie

Godziny otwarcia pn-pt 11:00-19:00

akcesoria
elastyczne

partnerzy1partnerzy2

partnerzy3

Go to top